Nemuno g. 2., 53457,
Mitkūnų km., Ringaudų sen.,Kauno raj.
(Kaunas-Šakiai - 11 km.)

Tel.: 8 676 36275

El. p.: vytenis@toverta.lt

www.traktoriai.com

Naudoti traktoriai

 

Naudoti traktoriai ir žemės ūkio technika iš Vakarų Europos pagal užsakymą. Pagal individualius užsakymus ieškome naudotų VALTRA, CASE, NEW HOLLAND, BOBCAT ir kitų gamintojų traktorių bei  žemės ūkio technikos įrangos aukcionuose ir pardavimo aikštelėse.

Beveik visada tokiu būdi pirkta ŽŪ technika yra gerokai pigesnė nei analogiška technika, parduodama Lietuvoje.John Deere 6140D

Nuolat vykstame į Vokietiją, Olandiją, Italiją ir kitas šalis, kuriose surandame Jums reikalingą technikos priemonę. Atsižvelgiant į Jūsų poreikį galime pasiūlyti konkretų modelį arba analogišką produktą.

Mūsų parduodami naudoti traktoriai yra patikrinti, žinoma naudojimo istorija, taip pat jiems suteikiama nustatyto dydžio garantija bei garnatinis ir pogarantinis aptarnavimas. Galime pasiūlyti skirtingos paskirties technikos: statybinių traktorių, ekskavatorių, traktorių ir žemės ūkio technikos ūkininkams, įrangos miško darbams.

Kiek trunka paieška ir pargabenimas? Priklausomai nuo ieškomo modelio ar konfigūracijos, konkretų pasiūlymą galime suformuote per 24-48 valandas. Kiekvienas atvejis yra gana individualus, tačiau stengiamės kad nuo Jūsų paklausimo iki techniškai tvarkingos transporto priemonės atsiradimo Jūsų kieme praeitų ne daugiau nei 30 dienų.

 

Ieškote naudoto traktoriaus? Skambinkite tel. 8 676 36275, mes pasiruošę Jums pagelbėti.